WÖÖ ON VÄRSKE EESTI BRÄND, KELLE JAOKS ON OLULISEL KOHAL LOODUSLIKUD MATERJALID, MUGAVUS, INNOVATSIOON DISAINIS JA PRAKTILISUS. WÖÖ DISAIN ON LIHTNE, PUHAS JA PÕHJAMAISELT MINIMALISTLIK.

KIIRELT ARENEVA BRÄNDI TOOTEVALIKUS ON RÕIVAD JA AKSESSUAARID: NAISTE SÄRGID, KLEIDID, PUSAD, RETUUSID; UNISEX SÄRGID JA PUSAD NING NAHKKOTID. TOODETEL, OLGU SELLEKS SIIS T-SÄRK VÕI NAHKKOTT, ON ÜKS KINDEL LÄBIV JOON – LÕIKED BASEERUVAD KOLMNURKADEL JA TOODETEL ON VÄLISPIDISED ÕMBLUSED NING LÕIGATUD TOORED SERVAD.

WÖÖ TOOTED ON MULTIFUNKTSIONAALSED JA DISAIN HOOLIKALT LÄBI MÕELDUD – NEID SAAB KANDA MITUT PIDI, NÄITEKS SÄRKIDEL JA PUSADEL EI OLE ESI- EGA TAGAKÜLGE, SISEMIST EGA VÄLIMIST POOLT. OSTES ÜHE SÄRGI, SAAD SEDA KANDA NELJA ERINEVAT MOODI. KA KOTTIDEL ON MITU FUNKTSIOONI - OSTES SELJAKOTI, SAAD SEDA KANDA NÄITEKS KA ÕLA- JA KANDEKOTINA. KANNA KUIDAS SOOVID!

WÖÖ MÕTLEB ROHELISELT – KANGASTEL ON ÖKO-TEX SERTIFIKAADID, KÕIK TOOTED ON DISAINITUD JA TOODETUD EESTIS NING KÕIK TOOTMISJÄÄGID TAASKASUTATAKSE.

WÖÖ ON SUUNATUD INIMESELE, KES HINDAB NATURAALSUST, UUDSUST JA MUGAVUST NING JULGEB ERISTUDA. WÖÖ KANDJA ON AVATUD MÕTTEVIISIGA, KES ARMASTAB NII SUURLINLIKKU KUI KA LOODUSLÄHEDAST ELUSTIILI, TA KÄIB JALGSI, SÕIDAB RATTAGA VÕI AUTOGA NING TÖÖTAB KONTORIS VÕI TÄNAPÄEVASELT KOHVIKUS VÕI KODUS.

WÖÖ BRÄNDI TAGA SEISAB MARGARET KODUSAAR KES ON LÕPETANUD EESTI KUNSTIAKADEEMIA MOEDISAINI ERIALA. WÖÖ BRÄNDI LOOMISE AJENDIKS OLI JA ON SOOV ENESETEOSTUSEKS NING VISIOON LUUA NAHASÕBRALIKEST MATERJALIDEST UUT JA OMANÄOLIST DISAINI.


 

Koostööprojektid EAS-ga 

Perioodil 05.01.2015 kuni 31.08.2015 viidi Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastamisel ellu projekt “Innovatsiooniosaku taotlus”, mille raames teostati kaubamärgi WÖÖ registreerimine Euroopa Ühenduses ja nahkkottide tootearendus.

Projekt sai tuge EAS-i Innovatsiooniosakute toetusmeetmest.

Perioodil 12.09.2014 kuni 11.09.2015 aitas Ellen & Richard OÜ-l turundustegevusi ellu viia Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse starditoetuse programm, mille raames arendati välja ja kujundati kaubamärgi WÖÖ reklaammärk, tootesildid ning veebileht koos tootepiltide ja tehnilise teostusega.